2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
Dodane 20 maja 2024

Operator frezarek CNC

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

REM-FORM Sp. z o.o.

Miejsce wykonywania pracy: Międzyrzecze Górne ul. Przemysłowa 370

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

obsługa frezarek CNC 3 lub 5-cio osiowych

  • przygotowywanie narzędzi, przyrządów mocujących służących do produkcji zgodnie z założoną technologią

  • umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych w zakresie umożliwiającym samokontrolę

  • dokonywanie czynności korygujących narzędzi

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie jako operator frezarki CNC

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość narzędzi pomiarowych

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Mile widziana znajomość programu NXCam

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę

  • system wynagrodzeń uzależniony od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • przyjazną atmosferę i kulturę pracy

  • możliwość zdobywania doświadczeń pod okiem specjalistów

  • pracę na nowoczesnych obrabiarkach CNC

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 683912215