2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bochnia
Dodane 08 kwietnia 2024

Operator frezarki CNC

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z ponad dwudziestoletnią działalnością na rynku polskim poszukuje kandydata na stanowisko: Operator frezarki CNC

Miejsce pracy: Bochnia

Zakres obowiązków:

·         Doświadczenie technologiczne w procesach obróbki skrawaniem na frezarce CNC

·         Dobór odpowiednich narzędzi skrawających

.          Nadzór nad prawidłowym działaniem frezarki CNC

·         Należyte wykonywanie powierzonych obowiązków

Nasze wymagania:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

·         Mile widziana znajomość programów wspomagania projektowania CAM

.          Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

.         Dobra znajomość rysunku technicznego

·         Dokładność i dbałość o jakość wykonywanych detali

.          Samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

·         Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

.         Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

·         Możliwość zdobycia doświadczenia

·         Pomoc oraz wsparcie techniczne

·         Miła atmosfera

Prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem OLX oraz zawarcie w nim poniższej klauzuli:

Jeśli chcesz abyśmy zatrzymali Twoje CV, dopisz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 910316503