2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Lublin
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator frezarki drogowej/Kierowca C+E

Wynagrodzenie

7 000 - 9 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Human Pro Logistics to agencja pracy tymczasowej licencjonowana w Polsce i na Ukrainie. W Krajowym Rejestrze Agencji zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341. Agencja pracy Human Pro Logistics poszukuje dla swojego klienta pracowników.

Miejsce pracy-cała Polska

Obowiązki:

-praca na frezarce drogowej

Oferujemy:

-praca 8-10 godzin dziennie (5-6 dni w tygodniu)

-zatrudnienie w ramach umowy o prace

-stawka 30-45 netto za godzinę w zależności od doświadczenia

-dieta dzienna 45 zł netto

-zapewnienie zakwaterowania

-terminowe wypłacanie wynagrodzenia

-stałą opiekę koordynatora agencji;

-miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania:

-doświadczenie C+E min 1,5 roku, uprawnienia na przewóz rzeczy

-sumienne podejście do obowiązków

-motywacja do pracy

Osoby zainteresowane spełniające nasze oczekiwania proszę o przesyłanie aplikacji lub o kontakt pod nr tel.6********61 .

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 914111070