2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Ząbkowice Śląskie
Dodane 03 kwietnia 2024

Operator - Frezer CNC

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Narzędziownia poszukuje osoby do pracy na stanowisku Operator - Frezer CNC.

Zadania dla pracownika na w/w stanowisku :

  • frezowanie detali na obrabiarkach CNC (preferowane HAAS)
  • ciągłe doskonalenie swojej znajomości maszyn i urządzeń zakładowych
  • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn
  • kontrola jakościowa nad wykonywanymi detalami

Wymagania:

· Doświadczenie na stanowisku Frezer CNC.

· wiedza specjalistyczna w zakresie obsługi maszyn sterowanych numerycznie

· znajomość rysunku technicznego

· umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;

Oferujemy:

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· stabilne warunki zatrudnienia

· Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

· praca w systemie 2-zmianowym.

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ząbkowice Śląskie
ID: 712378015