2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Mysłowice
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator giętarki | operator maszyn | ślusarz | pracownik produkcji

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma POL-PROD GIĘCIE RUR i PROFILI STALOWYCH z Mysłowic zatrudni pracownika na stanowisko operatora giętarki.

Praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00. Wolne wszystkie święta i soboty. Możliwość dobrowolnych nadgodzin. Umowa zlecenie, po pozytywnym przepracowaniu okresu próbnego, możliwe przejście na umowę o pracę.

Obowiązki:

- cięcie i obróbka szlifierska rur

- gięcie rur na giętarkach trzpieniowych

- gięcie rur na giętarce trójrolkowej

- rozładunki i załadunki stali

- przygotowywanie ładunków

- inne prace ślusarskie

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

- dobry stan zdrowia / sprawność fizyczna

- podstawowa znajomość rysunku technicznego

- podstawowa znajomość wyrobów hutniczych

- kultura osobista (ważne)

- mile widziane: doświadczenie na produkcji / przy pracach ślusarskich / obsługa szlifierki

Możliwości:

- możliwość nauki zawodu

- nauka gięcia i obróbki rur stalowych

Zgłoszenia prosimy wysyłać przez:

- CV przez OLX

- CV przez formularz na stronie: pol-prod.pl/kontakt

- CV na mail: biuro(a)pol-prod.pl

- CV przez WhatsApp numer telefonu 7 3 6 2 8 6 2 3 0

- telefonicznie od godziny 9:00 do 13:00 pod numerem 7 3 6 2 8 6 2 3 0

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 736830089