2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Kleszczów
Kadry
Dodane 20 kwietnia 2024

Operator giętarki - walcarki

Lokalizacja

Kleszczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Adres Zakładu: 97-410 Kleszczów, ul. Przemysłowa 6

KERSTEN jest międzynarodową firmą specjalizującą się w gięciu stali i aluminium. Posiadamy 4 zakłady zlokalizowane w Holandii (Centrala), Niemczech, Polsce oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jako światowy lider w swojej branży KERSTEN oferuje usługi z zakresu gięcia na zimno, gięcia na gorąco (indukcyjnego), wielkoseryjnego gięcia trzpieniowego, zwijania blach, zautomatyzowanego spawania SAW, spawania ręcznego, zrobotyzowanego cięcia termicznego 3D, scalania i montażu konstrukcji i wielu innych.

Obecnie nasza firma poszukuje kandydata na stanowisko Operator giętarki - walcarki:

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Obsługa giętarki

  • Obsługa walcarki

  • Przygotowywanie narzędzi/maszyn do pracy

  • Przeprowadzanie pomiarów i rejestracja pomiarów

  • Prace ślusarskie (szlifowanie, wiercenie itp.)

  • Obsługa urządzeń suwnic sterowanych z poziomu "0" UDT

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic sterowanych z poziomu „0”

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Oferta skierowana jest tylko dla mężczyzn

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • Pracę u lidera w branży gięcia konstrukcji stalowych i aluminium

  • Przyjazną atmosferę

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Szkolenie wprowadzające

  • Rynkowy poziom wynagrodzenia odpowiadający kwalifikacjom i zaangażowaniu Pracownika

  • Praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (6-14, 14-22)

  • Niezbędne narzędzia pracy

Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć będąc częścią naszego Zespołu:

  • Dofinansowanie nauki języków

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Spotkania integracyjne

  • Kawa/herbata

  • Napoje

  • Parking dla pracowników

  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Pikniki rodzinne

Brzmi ciekawie? Aplikuj już dziś!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia (CV, list motywacyjny) na adres e-mail z nazwą stanowiska w tytule maila.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu (44) 731-34-24

Zastrzegamy sobie możliwość nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Kleszczów, dn. 06.03.2024r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Kersten Sp. z o.o. z siedzibą w Kleszczowie.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Kersten Sp. z o.o. z siedzibą w Kleszczowie przy ul. Przemysłowej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Kleszczów,

Łódzkie

Łódzkie, Kleszczów
ID: 772852102