2. Praca
  3. Energetyka
  4. Konwencjonalna
  5. Konwencjonalna - Śląskie
  6. Konwencjonalna - Chorzów
Dział Personalny
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator gospodarki surowcowej

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności eksploatacyjnych przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych działu nawęglania,

  • obchód i kontrola pracy urządzeń i instalacji,

  • kontrola i rozładunek zwałów węgla i biomasy,

  • prowadzenie i kontrola dokumentacji ruchowej,

  • obsługa wagi samochodowej; ładozwałowarki, układów rozładowczych popiołów,

  • współpraca z mistrzem gospodarki surowcowej.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym, energetycznym lub mechanicznym,

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe, mile widziane doświadczenie z obszaru energetyki,

  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne E gr II w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym,

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,

  • mile widziana znajomość urządzeń oraz procesów technologicznych w energetyce,

  • cechy osobowe: umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy,

  • obsługa komputera w zakresie MS Office.

 Informacje dodatkowe:

  • konieczność pracy w systemie II zmianowym.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w jednej z największych grup energetycznych w Europie

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze,

  • Motywacyjny system premiowania: premia miesięczna i premia roczna

  • Nagroda z okazji dnia energetyka

  • Prywatny pakiet medyczny

  • Kafeteryjny system benefitowy, w tym pakiet sportowy

  • Możliwość skorzystania z bogatego pakietu socjalnego w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasów pod gruszą, paczek na Mikołaja, zapomóg świątecznych i losowych)

  • Możliwość dołączenia do pracowniczej kasy pożyczkowej.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj w terminie do 15.04.2024

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 911861956