2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Modlin
ECOWIPES SP. Z O.O.
Dodane Dzisiaj o 09:49

Operator/ka linii produkcyjnej

Lokalizacja

Nowy Modlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lokalizacja: Nowy Modlin, ul. Usługowa

Ecowipes intensywnie się rozwija. Uruchomiliśmy nowy zakład produkcyjny w Nowym Modlinie i poszukujemy kolejnych osób do zespołu.

Zapraszamy do współpracy osoby, które mają doświadczenie w pracy na dużych maszynach produkcyjnych, linii produkcyjnej, których pasjonuje praca techniczna.

Ale cenimy sobie także osoby bez doświadczenia – zapewniamy odpowiednie wdrożenie, gdzie pod okiem doświadczonego pracownika można będzie wszystkiego się nauczyć i zdobywać swoje pierwsze zawodowe doświadczenia!

Zadania na tym stanowisku:

  • Obsługa maszyn i całej linii produkcyjnej w zespole 4-5 osób

  • Identyfikacja problemów występujących w trakcie pracy, aktywne poszukiwanie rozwiązań

  • Identyfikacja potencjalnych zagrożeń pod kątem bezpieczeństwa, jakości produktu, efektywności pracy

  • Dbałość o jakość produktu

  • Utrzymywanie standardów pracy

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku operatora maszyn produkcyjnych, linii produkcyjnej będzie mile widziane

  • Pasji dla zagadnień technicznych, smykałki do rozwiązywania problemów mechanicznych

  • Rzetelności, dokładności

  • Chęci uczenia się i podnoszenia swoich umiejętności

  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i budowania relacji, tworzenia dobrej atmosfery pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

  • Możliwości rozwoju i awansu

  • Szkolenie wdrożeniowe pod okiem doświadczonych osób

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, koleżeńskie relacje; mały zgrany zespół

  • Pracę przy innowacyjnej linii produkcyjnej, w nowoczesnej, klimatyzowanej hali

  • Transport do pracy z wybranych miejscowości (Płock, Płońsk, Nasielsk i inne)

  • Ubezpieczenie na życie

  • Opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę

  • Kartę Multisport

  • Świadczenia (bony, paczki, imprezy integracyjne)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Modlin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Modlin
ID: 892446182