2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Dodane 02 maja 2024

Operator/ka Maszyn

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MW Lublin Sp. z o.o. - jesteśmy firmą działającą w przemyśle motoryzacyjnym, zajmującą się produkcją felg stalowych do samochodów osobowych i dostawczych.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko Operator/ka Maszyn.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych (prasa, profilarka, zgrzewarka, flowforming, tokarka pionowa CNC) – przygotowanie maszyny do pracy, ustawianie parametrów, monitorowanie i korekta ustawień, przezbrajanie

  • Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi

  • Realizacja zadań według ściśle określonych procedur i dokumentacji technologicznej

  • Dokumentowanie wykonywanej pracy (dokumentacja, system SAP)

  • Wykonywanie pomiarów wyprodukowanych detali

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy zgodnie ze standardem

  • Produkcja zgodnie z zaplanowanym harmonogramem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (techniczne mile widziane)

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz obsługi narzędzi pomiarowych

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność wyciągania wniosków i rozwiązywania problemów technicznych

  • Umiejętność obsługi podstawowych maszyn sterowanych numerycznie (jako atut)

  • Doświadczenie na stanowisku operatora lub podobnym w firmie produkcyjnej

  • Orientacja na jakość, wysoki standard pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zachowanie standardu 5S na stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie

  • Premie: produkcyjną i za dyspozycyjność

  • Nagrody w ramach Systemu Pomysłów Pracowniczych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i specjalistycznych szkoleń

  • Dofinansowanie do wybranej formy benefitu (opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe)

  • Imprezy integracyjne, zabawy choinkowe, konkursy i paczki mikołajkowe dla dzieci

  • Dofinansowanie z ZFŚS na święta oraz „wczasy pod gruszą”

  • Aktywne kreowanie środowiska pracy poprzez uczestnictwo w Programie Poleceń Pracowniczych

  • Wsparcie współpracowników i przyjazną atmosferę w pracy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 914397765