2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Skórnice
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator/ka maszyn do produkcji gilz papierosowych Fałków

Lokalizacja

Skórnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem G.M.B.T. Magnus S.A. , obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator/ka maszyn do produkcji gilz papierosowych

Miejsce pracy: Skórnice, woj. świętokrzyskie

Twoje obowiązki:

·        Obsługa maszyn do produkcji gilz papierosowych;

·        Kontrola procesu produkcyjnego oraz zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktów;

·        Dbanie o czystość stanowiska pracy (czyszczenie maszyny oraz obszaru produkcyjnego);

·        Usuwanie drobnych usterek, prace pomocnicze i porządkowe;

 Od przyszłych kandydatów oczekujemy:

·        Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – dla kandydatów bez doświadczenia możliwość przyuczenia do zawodu;

·        Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac;

·        Zdolności manualne;

·        Obsługa maszyn produkcyjnych;

 Kandydatom oferujemy:

·       Umowę o pracę;

·       Konkurencyjne stawki;

·       Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym zespole;

·       Nowoczesna hala produkcyjna;

·       Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy .

Lokalizacja

Skórnice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skórnice
ID: 913867113