2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Legnica
profiSOL
Dodane 17 maja 2024

Operator Kafara Na Farmach PV

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

profiSOL sp. z o.o., powstała w 2017 roku, zajmuje się budową instalacji fotowoltaicznych. Mając ugruntowaną pozycję na rynku realizuje kontrakty na terenie Polski.

Poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku, odpowiedzialnych i pragnących zaangażować się w powierzony zakres obowiązków.

Stanowisko, które proponujemy, związane jest z pracą przy budowie farm fotowoltaicznych na terenie Polski – praca w delegacji.

Zakres obowiązków:

  • obsługa kafara przy wbijaniu konstrukcji wsporczych na farmach PV

  • nadzór nad prawidłową eksploatacją i konserwacją maszyny

  • dbałość o stan techniczny powierzonego sprzętu

  • praca zgodnie z przepisami BHP

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych

  • uprawnienia do obsługi kafara-mile widziane

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy:

  • profesjonalny sprzęt do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień operatora

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bezpłatne dojazdy do pracy oraz noclegi

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 917395842