2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Ochota
Karina
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator/kontroler sprzętu audiowizualnego - bez doświadczenia

Wynagrodzenie

31 - 49,25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OBOWIĄZKI

·        Obsługa sprzętu i oprogramowania do obróbki obrazu i dźwięku

·        Pilnowanie ciągłości pracy kanałów audio-wizyjnych

·        Raportowanie i usuwanie usterek

·        Realizowanie zadań obsługi studia według harmonogramu

·        Wymiana sprzętu w studio

·        Współpraca z działem IT

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

·        Umiejętność obsługi komputera z oprogramowaniem Microsoft

·        Język angielski - B1

·        Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

·        Poczucie estetyki i dbałość o szczegóły

·        Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego – mile widziane

·        Status studenta - mile widziane

OFERUJEMY

·        Zatrudnienie na umowę zlecenie OD ZARAZ

·        Elastyczny grafik, trzy zmiany (7.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-7.00)

·        Wynagrodzenie: 31-49,25 zł brutto/h (w zależności od stażu pracy)+ comiesięczne premie motywacyjne (nawet 1300 zł brutto)

·        Benefity pozapłacowe: karta Multisport, opieka medyczna

·        Szkolenie wdrażające do pracy (płatne przez pracodawce)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 864828814