2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Śląskie
  6. Kontrola jakości - Bieruń
  7. Kontrola jakości - Bijasowice
TEST HR
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Kontroli Jakości

Lokalizacja

Bieruń, Bijasowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, która jest w trakcie otwierania nowego oddziału, poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator Kontroli Jakości.

Region: Bieruń, śląskie

Ref. No: 8169

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne – średnie lub zawodowe, preferowane o profilu mechanicznym

  • Umiejętność oceny stanu technicznego części mechanicznych

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze kontroli jakości

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin, w systemie trzyzmianowym

  • Samodzielność, odpowiedzialność i skuteczność w zakresie wykonywanych obowiązków

  • Chęć rozwoju

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Kontrola wizualna komponentów z branży automotive (obsługa robotów pomiarowych)

  • Zarządzanie niezgodnościami w zakresie dostaw, procesów i klientów

  • Wdrażanie procedur jakościowych

  • Wsparcie laboratorium metrologicznego

  • Przeprowadzanie procesów zgodnie ze standardami określonymi przez firmę

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i długoterminowe perspektywy

  • Udział w profesjonalnych treningach zawodowych

  • Możliwość rozwijania się w nowopowstałej firmie

  • Bonusy finansowe (premia frekwencyjna)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Bieruń, Bijasowice
ID: 843642041