2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Nysa
Dodane 14 kwietnia 2024

operator koparki

Wynagrodzenie

8 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji. Projektujemy, budujemy i modernizujemy sieci  ciepłownicze, gazownicze, wodociągowe, kanalizacyjne,  kotłownie wodne i parowe.

Wieloletnie doświadczenie na rynku, różnorodność realizowanych projektów inwestycyjnych i  elastyczność działania pozwalają nam na osiąganie coraz lepszych wyników.

Naszym największym zasobem są ludzie, dlatego też dbamy o ich rozwój. Wspólnie z naszymi pracownikami tworzymy ciekawe i atrakcyjne miejsce pracy. Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR

koparki

Miejsce pracy: Nysa i okolice Region: opolskie

 Zadania:

§  Prace na sprzęcie budowlanym, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami

§  Prace ziemne, transportowe i załadunkowe

Wymagania:

·      Wykształcenia zawodowe

·      Uprawnienia do obsługi koparki (mile widziane uprawnienia na inny rodzaj sprzętu)

·      Min 5 letnie doświadczenie na stanowisku operatora

·      Mile widziane uprawnienia na inne sprzęty budowlane

·      Komunikatywność i dobra organizacja pracy

·      Samodzielność, precyzja w działaniu

Oferujemy:

·       zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę, w prężnie rozwijającej się firmie

·       atrakcyjne warunki zatrudnienia

·       wynagrodzenie 8500 - 12000 brutto

·       możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

·       możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

 Osoby zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko prosimy o przesłanie CV (z nazwą stanowiska w tytule) lub kontakt telefoniczny 66*******03

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 910293044