2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Hrubieszów
Dodane 02 kwietnia 2024

Operator koparki

Lokalizacja

Hrubieszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Poszukujemy pracownika na stanowisko: operator koparki.

Mile widziany pracownik z okolic Hrubieszowa.

Praca od zaraz, pewna przez cały rok.

Zakres obowiązków: Precyzja oraz dokładność wykonywanych prac. Utrzymywanie maszyn w dobrym stanie technicznym. Przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ. Monitorowanie stanu maszyn i zgłaszanie awarii lub usterek. Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania: doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora wybranego sprzętu, posiadanie odpowiednich uprawnień, dyspozycyjność, sumienność oraz dobra organizacja pracy.

Prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Hrubieszów,

Lubelskie

Lubelskie, Hrubieszów
ID: 908886095