2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Mysłowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Koparki Gąsienicowej w Firmie Geotechnicznej

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma: DrillBau z o.o.

Lokalizacja: Południe Polski

Stanowisko: Operator Koparki Gąsienicowej

Opis Firmy:

DrillBau jest wiodącą firmą geotechniczną specjalizującą się w kompleksowych usługach związanych z zabezpieczeniami wykopów, wykonaniem wzmocnień fundamentów istniejących budynków oraz inżynierią lądową. Zespół DrillBau składa się z profesjonalistów z branży geotechnicznej, którzy stale dążą do najwyższej jakości usług.

Obowiązki:

- Obsługa koparki z wibromłotem do wykonywania robót geotechnicznych zgodnie z wytycznymi i harmonogramami projektów.

- Wykonywanie prac związanych z instalacją słupów obudowy berlińskiej, larsenów, grodzic winylowych oraz wykonywaniem innych technologii wzmacniania gruntu.

- Zapewnienie bezpiecznej i efektywnej pracy maszyny oraz przestrzeganie wszystkich zasad BHP.

Wymagania:

- Doświadczenie w obsłudze koparki gąsienicowej o masie powyżej 30stu ton oraz odpowiednie uprawnienia do pracy na tym stanowisku.

- Umiejętność czytania i interpretacji planów oraz dokumentacji technicznej.

- Sumienność, dokładność oraz gotowość do pracy w zmianowym systemie.

- Prawo jazdy kat. B.

- Mile widziane uprawnienia do spawania

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie geotechnicznej.

- Samochód służbowy.

- Nowoczesne narzędzia pracy.

- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

- Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, gotową do pracy w dynamicznym środowisku oraz posiadasz doświadczenie w obsłudze koparek, to ta praca jest dla Ciebie! DrillBau to firma, która stawia na rozwój swoich pracowników i dba o ich satysfakcję zawodową. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie budujmy lepszą przyszłość!

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 903208360