2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Knurów
Dodane 05 kwietnia 2024

Operator koparki i/lub ładowarki

Wynagrodzenie

5 250 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Knurów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy operatora koparki i/lub ładowarki- klasa I, II, III.

Wymagane:

- aktualne uprawnienia na obsługę koparki i/lub ładowarki- klasa I, II i III

- umiejętności i doświadczenie w zakresie obsługi i drobne naprawy sprzętu ciężkiego i budowlanego.

Zakres obowiązków: formowanie nasypów, konserwacja maszyn, drobne naprawy maszyn.

Miejsce pracy: Knurów, dzielnica Szczygłowice.

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00.

Oferujemy stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie w wysokości netto 3900,00 do 5000,00zł netto.

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub przez portal OLX.

Lokalizacja

Knurów,

Śląskie

Śląskie, Knurów
ID: 653158468