2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 29 marca 2024

OPERATOR koparki kl. pierwszej, ładowarki kl. pierwszej

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Alliance Green Services Polska Sp. z o. o. zatrudni:

OPERATORA SPRZĘTU CIĘŻKIEGO (koparki klasy pierwszej, ładowarki klasy pierwszej).

Zakres obowiązków:

  • Obsługa ładowarek kołowych,koparek (klasy pierwszej) przy załadunku wyrobów;

  • Obsługa samochodów ciężarowych, wozideł technologicznych w procesie przewozów wewnętrznym;

  • Mile widziane prawo jazdy kat: B, C, C+E lub wozidło technologiczne

  • Utrzymywanie sprzętu w dobrym stanie technicznym - zgłaszanie usterek do kierownika;

  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • Praca stała na terenie HUTY KATOWICE;

  • Praca na 3 zmiany;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji, poprzez udział w szkoleniach;

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego PZU oraz ubezpieczenia na życie PZU

  • ZFŚS

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 88*******55 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz. 15.00. .

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 709064839