2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Piątkowo
Dodane 06 maja 2024

operator koparki , koparko-ładowarki

Lokalizacja

Poznań, Piątkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

·          praca przy montażu zewnętrznych sieci i przyłączy wod- kan

·          utrzymywanie porządku oraz dyscypliny pracy

.           praca w szalunkach

Nasze wymagania:

·        punktualność, dyspozyjność

·        doświadczenie w branży

·        prawo jazdy kat. B , mile widziane BE

·        umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

·        Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku,

·        Możliwość podnoszenia kwalifikacji

·        Możliwość ubezpieczenia grupowego

·        Umowa o pracę, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - ustalane podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Kontakt tel:  60*****05,5******53

O firmie :

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem, uznaną w Poznańskich Wodociągach i znajdującą się na liście zakładów referencyjnych „Aquanet-u”. Elastyczność w branży i różnorodność wykonywanych instalacji zewnętrznych i wewnętrznych pozwala na stabilny rozwój zawodowy i niemonotonny charakter pracy.  .ZADZWOŃ lub prześlij CV, oddzwonimy i umówimy się na spotkanie. Baza firmy : Suchy Las , Miejsce pracy: Poznań i okolice

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Piątkowo
ID: 773088962