2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Poraj
Dodane 09 kwietnia 2024

Operator koparki obrotowej

Lokalizacja

Poraj

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zomax sp. z o.o. sp. k. dynamicznie rozwijająca się firma w branży usług, dostaw oraz produkcji elementów infrastruktury kolejowej działająca na terenie całego kraju poszukuje:

OPERATOR KOPARKI OBROTOWEJ

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

•   obsługa koparki obrotowej (roboty torowe)

•   dbałość o powierzony sprzęt

•   przestrzeganie obowiązujących instrukcji i przepisów bhp i p.poż, przestrzeganie dyscypliny pracy

•   operowanie maszynami zgodnie z wytycznymi kierownika budowy

POSZUKUJEMY:

•   osób posiadających uprawnienia operatora koparki obrotowej

•   zmotywowanych i chętnych do pracy

•   dyspozycyjnych i sumiennych

OFERUJEMY ATRAKCYJNE WARUNKI ZATRUDNIENIA

Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji drogą mailową

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Poraj,

Śląskie

Śląskie, Poraj
ID: 683546742