2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Ursynów
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator koparki (praca w Berlinie)

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Obecnie poszukujemy do pracy na projekty drogowe w Berlinie osoby na stanowisko:

Operator Koparki

Miejsce pracy: Berlin

Zadania:

  • Roboty drogowe

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na koparce jednonaczyniowej do 25 ton lub bez ograniczeń (wymagane uprawnienia polskie)

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na projektach drogowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Język niemiecki podstawowy

Gwarantujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Zakwaterowanie

  • Dodatek do dojazdu

  • Premie

Prosimy o załączenie klauzuli RODO.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 909653420