2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Chorzów
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator koparki / robotnik ogólnobudowlany

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zatrudnimy osoby na stanowiska odpowiednio:

1. OPERATOR KOPARKI ORAZ KOPARKO-ŁADOWARKI

Zakres obowiązków: - obsługa koparki/koparko-ładowarki

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze koparek min. 1 rok

- mile widziane doświadczenie w pracach przy sieciach wodno-kanalizacyjnych

2. ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Zakres obowiązków:

-prace ziemne, układanie rur kanalizacyjnych, obsługa urządzeń (zagęszczarka, walec,przecinarka, niwelator,szlifierka).

Oferujemy • umowę o pracę • dobre warunki finansowe odpowiednie do doświadczenia Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu drogą e-mail lub telefoniczną.

Praca od zaraz bez delegacji max 25 km od Chorzowa

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 680047009