2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Wejherowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator koparki, spycharki, ładowarki, kierowca ciągnika

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma LS Contracting jest firmą budowlaną zajmująca się pracami ziemnymi , budową  dróg , autostrad, linii kolejowych etc.  Posiadamy bogate doświadczenie w branży budowlanej zdobyte podczas wielu realizacji na teranie całego  kraju.  Praca u nas przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze.

W związku ze stałym  rozwojem firmy i zwiększającą się liczbą realizacji, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:  Operator maszyn budowlanych: koparki, spycharki, ładowarki, kierowcy ciągnika.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn budowlanych

  • Regularna kontrola stanu technicznego maszyn i ewentualne zgłaszanie potrzeby napraw lub wymiany części

Nasze wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy w delegacji

  • Doświadczenie na danym stanowisku pracy

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Uprawnienia do obsługi sprzętu budowlanego

  • Mile widziana umiejętność obsługi systemu LEICA/Trimble/3d GPS

  • Pracowitości

  •  Dyspozycyjności

  • Komunikatywności

  • Umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Miłą atmosferę współpracy i wsparcie ze strony zespołu

  • Zapewniamy nocleg

  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia, ustalane indywidualnie

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wysyłanie CV wraz z klauzulą RODO.

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 914586343