2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Ruda Śląska
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator koparko-ładowarki, minikoparkI Olkusz

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

"Barbara" Sp. z o.o. jest firmą inżynieryjno-instalacyjną z trzydziestoletnim doświadczeniem w kompleksowym świadczeniu usług z zakresu instalacji elektrycznych, teletechnicznych i telekomunikacyjnych w obiektach przemysłowych, usługowych, handlowych i mieszkalnych. (www.pphubarbara.com.pl)

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI ,MINIKOPARKI

miejsce pracy: Olkusz

Wymagania:

• minimum rok doświadczenia na danym stanowisku,

• uprawnienia operatora koparko-ładowarki, minikoparki,

• umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

• obsługa koparko-ładowarki,

• obsługa minikoparki,

• dbałość o powierzony sprzęt i jego stan technicznych,

Gwarantujemy umowę o pracę, badania lekarskie , odzież roboczą i ochronną , a także zestaw podstawowych narzędzi . Ponadto oferujemy dojazd na budowę samochodem firmowym.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 605460699