2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wszechświęte
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator koparko-ładowarki (woj. dolnośląskie)

Lokalizacja

Wszechświęte

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma POL-DRÓG Kościan Sp. z o.o. z branży budownictwa drogowego poszukuje kandydata na stanowisko:

Operator koparko-ładowarki

Zakres obowiązków:

- obsługa koparko-ładowarki przy wykonywaniu robót budowlanych

- utrzymywanie sprzętu w czystości i sprawności technicznej

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe

- uprawnienia na koparko-ładowarkę, dodatkowe uprawnienia będą mile widziane

- minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- umiejętność pracy w zespole i dyspozycyjność

- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- wynagrodzenie zasadnicze z systemem premiowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem serwisu OLX.

Lokalizacja

Wszechświęte,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wszechświęte
ID: 906135131