2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Stęszew
Dodane 01 maja 2024

Operator krawędziarki CNC

Wynagrodzenie

34 - 37 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stęszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ CNC

Miejsce pracy:

Stęszew

Obowiązki

  • obsługa prasy krawędziowej CNC

  • programowanie/ustawianie parametrów

  • kontrola nad jakością giętych detali

  • realizacja zadań zgodnie z planem produkcji

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze prasy krawędziowej

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie

  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stałą i pewną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w systemie dwuzmianowym

  • szkolenie w zakresie wykonywanych czynności

  • Dobre warunki pracy w nowoczesnym parku maszynowym

  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Lokalizacja

Stęszew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stęszew
ID: 867568264