2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Września
Dodane 19 kwietnia 2024

operator krawędziarki , gięcie blach

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Serwis-Tech to jedna z bardziej rozpoznawalnych firm z dziedziny wyposażenia lakierni.

Historia naszej firmy to niemal 25 lat intensywnej działalności w obszarze produkcji i projektowania wyposażenia linii technologicznych do lakierowania.

Fundament naszej marki tworzą ludzie, których wiedza, doświadczenie, ogromne zaangażowanie i nieustanna chęć rozwoju są gwarancją uzyskania najwyższej jakości produktów. To dzięki naszym wybitnym specjalistom przyczyniamy się do wprowadzania nowych, lepszych rozwiązań.

W chwili obecnej do naszego zespołu szukamy pracownika na stanowisko:

Operator

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności technologicznych

  • dokonywanie samokontroli

  • dbanie o powierzone urządzenia oraz sprzęt pomocniczy.

  • wykonywanie prac ślusarskich.

Wymagane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • precyzyjność, dbałość o najmniejsze szczegóły,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

  • prace 1-zmianową od 6-14

Zapraszamy do aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 653240596