2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Legnica
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator Laboratorium

Wynagrodzenie

5 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Pracy Pollux jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu LSSE- Gniewomierz poszukujemy Kandydatów na stanowisko: OPERATOR LABORATORIUM

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenie minimum średnie zawodowe, mile widziane wykształcenie średnie techniczne

  • sprawność manualna

  • komunikatywność

  • terminowość, sumienność, dokładność

  • umiejętność organizacji pracy

  • doświadczenie na produkcji

  • znajomość języka polskiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie

Obowiązki :

  • ocena wizualna spoin

  • przeprowadzanie testów destrukcyjnych złącz spawanych i ocena po wykonanym badaniu

  • zapisywanie raportów po przeprowadzeniu testów destrukcyjnych w systemie eMAKRO

  • przygotowywanie próbek do badań makrograficznych

  • przeprowadzanie analizy zgładów makrograficznych

Oferujemy:

  • Stawka – 5300 zł;

  • Premia (regulaminowa) – do 15%;

  • Benefity – dofinansowanie do obiadów oraz transport pracowniczy ( Jawor, Lubin, Chojnów, Złotoryja)

  • Praca w systemie 3 zmianowym na podstawie umowy o prace tymczasową )

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Pollux nr 8913 Proszę o umieszczenie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pollux Accountant Sp. z o.o. do celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Jeśli chcesz, żeby Twoja aplikacja była wykorzystywana do przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w okresie 6 miesięcy przez Pollux Accoutant Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych Pollux Accountant Sp. z o. o. z siedzibą w Swidnicy , ul.Hetmańska 14-16 wraz z oddziałami. Pani/Pana dane będą przetwarzane zgodnie z zapisami RODO i nie będą przekazywane osobom trzecim.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 912628001