2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Ostrołęka
Patrycja
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Ładowarki/ Operator Wytwórni Betonu

Lokalizacja

Ostrołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Operator Ładowarki/Operator Wytwórni Betonu

Miejsce pracy: Ostrołęka

Forma współpracy: umowa o pracę lub samozatrudnienie zgodnie z preferencją kandydata

Co możesz zyskać pracując w CEMEX (zatrudnienie na umowę o pracę):

  • Umowa o pracę;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez adekwatne szkolenia;

  • Wynagrodzenie zasadnicze z miesięcznym systemem premiowym;

  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna Luxmed, karty sportowe, ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny, wczasy pod gruszą, dzień wolny z okazji Barbórki, bony świąteczne, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do wakacji dla dzieci itd. ).

  • Pracę w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika- BHP to nasz priorytet!

Wymagania formalne:

  • Uprawnienia do obsługi ładowarki kl. III lub kl. I

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora węzła betoniarskiego lub gotowość do uzupełnienia kwalifikacji (koszt szkolenia pokrywa pracodawca);

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie;

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę, uczciwość, dyspozycyjność.

Główne zadania:

  • Obsługa ładowarki;

  • Produkcja mieszanki betonowej;

  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn;

  • Nadzór nad dokumentacją dostaw;

  • Ścisła współpraca z Zespołem Logistyki, Technologii oraz Sprzedaży.

Zapraszamy do aplikowania!! :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ostrołęka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrołęka
ID: 897040283