2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Juszkowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator-lakiernik automatu LAKIERNICZEGO

Lokalizacja

Juszkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę,

Pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15,

Oferta dla kobiet i mężczyzn.

Oczekujemy:

Gotowości do przyuczenia w obsłudze automatu lakierniczego.

Mile widziane doświadczenie w lakierowaniu elementów meblowych, drzwi lub samochodów

Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu (szlifowaniu) elementów do lakierowania

Zaangażowania, sumienności i staranności w wykonywaniu pracy,

Samodzielność w wykonywaniu zleconych zadań.

Zakres obowiązków:

Obsługa i nadzór natryskowej linii lakierniczej UV (automat lakierniczy + suszarnia), dbanie o zachowanie standardów technologicznych, wkładanie i odbieranie elementów z linii lakierniczej, przygotowywanie elementów do lakierowania, rozliczenie materiałów lakierniczych, utrzymywanie w należytej czystości linii lakierniczej i otoczenia linii lakierniczej, stosowanie się do zasad BHP, wykonywanie poleceń przełożonych.

Miejsce pracy:

Juszkowo  obok Pruszcza Gdańskiego

Prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Juszkowo,

Pomorskie

Pomorskie, Juszkowo
ID: 830042576