2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Łąki Kozielskie
Dodane 02 maja 2024

Operator lini produkcyjnej

Lokalizacja

Łąki Kozielskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Izobud

Do naszego zakładu znajdującego się w Łąki-Kozielskie Ul. Leśna 4 poszukujemy: Operatorów linii produkcyjnej

 Najważniejsze zadania:

  • Realizacja procesu produkcji: obsługa maszyny,

  • Identyfikowanie i układanie towarów wg procedur

  • Dbałość o jakość i ilość wyprodukowanego towaru

  • Utrzymanie ładu i porządku w hali produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi zasadami

  • Wypełnianie raportów produkcyjnych

  • Przezbrojenia maszyn

  • Kontrola przebiegu produkcji

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat;

  • Zatrudnienie w systemie 3-zmianowym w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00;

Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Zdolności manualnych, predyspozycji do napraw

  • Dyspozycyjności, pracowitości, skrupulatności, zaangażowania w wykonywaną pracę

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolności szybkiego uczenia się

Chcesz promować polskie rozwiązania w budownictwie?

Lubisz się rozwijać?

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas! Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na wsparcie w bieżącej pracy.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy!

Lokalizacja

Łąki Kozielskie,

Opolskie

Opolskie, Łąki Kozielskie
ID: 604710920