2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Kleszczów
Dział HR
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Linii - Kleszczów

Lokalizacja

Kleszczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Colep Consumer Products, spółka należąca do Grupy RAR, jest światowym liderem w produkcji kontraktowej towarów konsumpcyjnych, dostarczającym innowacyjne rozwiązania produktowe dla marek na całym świecie. Z obrotem 250 mln euro zatrudnia około 1.280 osób w Portugalii, Brazylii, Niemczech, Meksyku, Polsce, Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Colep Consumer Products oferuje globalną sieć dostaw w ramach ACOA – „The Alliance of Colep & One Asia”.

-SPOTKALIŚMY SIĘ JUŻ WCZEŚNIEJ!

OPERATOR LINII

Kleszczów, Polska

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie

  • Zapewniony transport zmianowy z Radomska, Bełchatowa oraz Kluk (przez Szczerców i Pajęczno), Piotrków Tryb., Rozprza (przez Gorzkowice i Kamieńsk)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz miesięczną premię

  • Dodatkowe ubezpieczenie

  • Bezprocentowe pożyczki remontowe

  • Owocowe środy

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Program rekomendacji pracowników za które otrzymasz dodatkową nagrodę

  • Pomoc docelową w ramach ZFŚS

  • Paczki świąteczne dla dzieci oraz pracowników

  • Premie świąteczną

  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci

  • Program wsparcia pracowników, który obejmuje bezpłatne wsparcie psychologiczne, doradztwo finansowe, konsultacje prawne i inne zagadnienia życiowe/socjalne

Główne zadania:

  • Zapoznanie się z planem produkcyjnym i jego realizacja zgodnie ze zleceniem produkcyjnym

  • Uruchamianie maszyn i ich obsługa zgodnie ze standardami produkcji

  • Przezbrajanie maszyn przy zmianie produktu

  • Kontrola urządzeń obsługiwanych na linii, zwłaszcza urządzeń pomiarowych

  • Kontrola wykorzystywanych komponentów, minimalizacja strat komponentów i wyrobów gotowych

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji przy linii produkcyjnej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą maszyn produkcyjnych

  • Zdolności manualne

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

  • Umiejętność pracy w zespole

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Jak aplikować?

Prześlij nam swoje CV za pomocą portalu OLX.

Poznaj nas lepiej na:

www.colep-cp.com

www.linkedin.com/company/colep-consumer-products

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kleszczów,

Łódzkie

Łódzkie, Kleszczów
ID: 734832079