2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Oświęcim
Dodane 09 kwietnia 2024

Operator linii produkcyjnej

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków:

• obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej

• prowadzenie procesów topienia;

• sprawdzanie podanego wsadu (uzupełnienia) pod względem bezpieczeństwa topienia oraz zgodności z kartą wsadu;

• ściąganie tlenków z powierzchni zalewaka podczas procesu odlewania;

• czyszczenie i ściąganie zgarów z pieca ostojowego;

• czyszczenie i ściąganie zgarów podczas rafinacji z rafinatora;

• wywożenie i ważenie zgarów;

Wymagania:

• obsługa stanowisk do wygrzewania, zalewania oraz czyszczenia kadzi.

• podstawy obsługi komputera;

• umiejętność pracy w zespole;

• gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym;

• zaangażowanie i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji;

• motywacja i chęć do pracy;

• rzetelność, uczciwość, punktualność

Oferujemy:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy;

• grupowe ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;

• ciekawą, pełną wyzwań pracę;

• pomoc doświadczonego zespołu w okresie wdrożenia do pracy;

• niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą;

• atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość wysokich zarobków od 4000 netto

Rekrutacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV na mejla

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 659035524