2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Chrzanów
Dodane 17 maja 2024

Operator linii produkcyjnej

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

DR GREEN to polska marka nawozów dolistnych, która od 10 lat wspiera rozwój branży rolnej: już blisko 10 000 gospodarstw rolnych korzysta z naszej innowacyjnej technologii, której największym atutem jest wysoka koncentracja składników pokarmowych.

Nasz innowacyjny, w skali Polski i Europy, proces produkcji umożliwia m. in. poprawę właściwości wody i podnosi skuteczność działania środków ochrony roślin.

Do naszego zespołu produkcyjnego poszukujemy odpowiedzialnych i rzetelnych kandydatów na stanowisko:

Pomocnik Linii Technologicznej

Zakres zadań:

  • Realizowanie zleceń produkcyjnych

  • Obsługa maszyn produkcyjnych (linia produkcyjna)

  • Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń

  • Przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne: zawodowe, mile widziane średnie

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze linii produkcyjnej

  • Miejsce zamieszkania w Chrzanowie lub najbliższej okolicy

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Punktualność

  • Wymagania - mężczyźni.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie w ramach pakietu firmowego

  • Szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy

  • Możliwość skorzystania z kart Medicover - w tym dla członków rodziny

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej i rosnącej firmie

Zainteresowany? Nie zwlekaj i APLIKUJ!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej- zadzwoń- od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00

Do zobaczenia!

Zespół Dr Green

-> ze względu na charakter pracy- jest ona tylko dla mężczyzn

-> nie jesteśmy zainteresowani współpracą z agencjami pracy

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 743959400