2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Młyniska
Joanna
Dodane Dzisiaj o 09:26

Operator linii produkcyjnej

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Gdańskie Młyny Sp. z o.o.

Znany i ceniony producent przetworów zbożowych z wieloletnią tradycją, członek dużej międzynarodowej grupy młynarskiej poszukuje do swojego zespołu w Gdańsku kandydata na stanowisko: Operator linii produkcyjnej

Opis stanowiska

  • Nadzór i obsługa linii produkcyjnych w celu utrzymania efektywnego przemiału.

  • Dążenie do osiągania najwyższej jakości przetworów mączno-zbożowych.

  • Realizacja planów produkcyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne.

  • Znajomości obsługi komputera.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy.

  • Niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy.

  • Benefity pozapłacowe: prywatne ubezpieczenie PZU, pakiet medyczny i sportowy.

  • Świadczenia z ZFŚS z zakresu różnych form dofinansowania

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 912622353