2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Brzesko
Dodane 15 kwietnia 2024

Operator linii produkcyjnej - okolice Brzeska

Lokalizacja

Brzesko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka Caveres działająca w grupie Automat Spec poszukuje do swojego zespołu:

Operatora Linii Produkcyjnej - branża spożywcza

Miejsce wykonywania pracy - UŚCIE SOLNE

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych – linia do produkcji kubka papierowego,

  • zapewnienie przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi

  • zapewnienie zaopatrzenia linii produkcyjnej w surowce

  • nadzór nad sprawnością techniczną maszyn

  • optymalizacja wydajności procesu produkcyjnego

  • utrzymanie czystości oraz gotowości maszyn

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • sprawdzanie stanu technicznego linii produkcyjnej, urządzeń pomocniczych, układów sterowania i bezpieczeństwa

  • wykonywanie prostych czynności regulacyjnych urządzeń mechanicznych, elektrycznych i sterowania

  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż.,

    ochrony środowiska i ergonomii

  • dbałość o jakość produktu

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • chęci do pracy

  • mile widziana książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • stanowisko w rozwijającej się firmie, wśród ludzi ambitnych i ceniących partnerskie relacje w zespole.

 Prosimy o umieszczenie następujących klauzul zgód w dokumentach aplikacyjnych:

  •  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wykraczających poza zakres art. 221 §1 i §4 Kodeksu Pracy (w tym danych szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO), które zamieściłem w dokumentach aplikacyjnych i załącznikach przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, którym jest nabór na stanowisko Operator linii produkcyjnej

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Administratora przez okres najbliższych 12 miesięcy od dnia zakończenia obecnego naboru.”

W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych informujemy, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: V- RESTO Prosta Spółka Akcyjna 32-813 Uście Solne 382,

  • Dane osobowe przetwarzamy w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Operator linii produkcyjnej

  • Umożliwiamy Państwu dostęp do danych osobowych, ich sprostowanie, żądanie ograniczenia przetwarzania i usunięcia danych (nie dotyczy danych przetwarzanych na podstawie przepisów prawa, które musimy wypełnić), cofnąć zgodę na przetwarzanie danych przetwarzanych na podstawie Państwa zgody.

  • Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty

Lokalizacja

Brzesko,

Małopolskie

Małopolskie, Brzesko
ID: 908886595