2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Janczyce
Dodane 12 kwietnia 2024

Operator linii produkcyjnej, Operator ładowarki lub wózka widłowego

Lokalizacja

Janczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W chwili obecnej do nowo powstałej inwestycji w Spółce Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu zlokalizowanej w Janczycach poszukujemy kandydatów/-ek do pracy na stanowisku

Operator linii produkcyjnej, Operator ładowarki

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy:  Janczyce

 Opis stanowiska:

·         Załadunek produkowanych materiałów (nawozy rolnicze)

·         Bieżąca obsługa linii do produkcji nawozów rolniczych

·         Kontrola produktów na poszczególnych etapach procesu

·         Monitorowanie parametrów jakościowych

·         Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

·         Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń

Oczekiwania:

·         Uprawnienia do obsługi ładowarek jednonaczyniowych (klasa I) lub uprawnienia do obsługi wózków widłowych i doświadczenie w obsłudze

·         Gotowość do pracy zmianowej

·  Mile widziane doświadczenie w pracach elektrycznych lub mechanicznych

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Transparentny system premiowy

·         Dofinansowanie do kart MultiSport

·         Zniżki na produkty

·         Nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych

·         Możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”

·         Cykliczne konkursy z nagrodami

·         Możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”

Lokalizacja

Janczyce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Janczyce
ID: 890216846