2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Jaworek
Dodane 05 kwietnia 2024

Operator linii produkcyjnej - operator montażu

Lokalizacja

Jaworek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Operator linii produkcyjnej - montażu

OPIS

BAUD INDUSTRIES, lider w precyzyjnym toczeniu i w obróbce skrawaniem. Założona w 1978 roku przez Marcela BAUD, firma pozostaje rodzinna i niezależna. Firma, która osiąga obroty w wysokości 140 mln € (2023 r.), jest światowym liderem w dziedzinie toczenia prętów i obróbki precyzyjnej. Posiada 3 zakłady produkcyjne we Francji, 2 we Szwajcarii, 1 w Polsce, 1 w Tunezji, 1 w Wietniamu. Najwięksi producenci sprzętu motoryzacyjnego, sprzętu domowego, sprzętu dla przemysly oraz zegarków zaufało BAUD Industries.

W ramach rozwoju grupa poszukuje dla swojej polskiej lokalizacji zlokalizowanej w Ząbkowicach Śląskich :

Operator linii

Zakres obowiązków

·        Ladowanie komponentów na linię

·        Pakowanie gotowych produktów

·        Kontrola jakości części (wizualna i przy użyciu środków pomiarowych)

·        Rejestrowanie pomiarów

·        Raportowanie problemów

·        montaż ręczny podzespołów

Nasze wymagania

·        gotowości do pracy fizycznej w systemie 2 i 3 - zmianowym

Oferujemy

•             Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•             Szkolenia zewnętrzne jaki i wewnątrz grupy (możliwe we Francji)

•             prywatne ubezpieczenie zdrowotne

•             dofinansowanie posiłków

•             bilet miesięczny na autobusy miejskie Ząbkowice Śląskie

•             grupowe ubezpieczenie na życie

•             fundusz socjalny: premia pod gruszką, bony upominkowe

•             Trzynastka

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BAUD POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich".

Lokalizacja

Jaworek,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jaworek
ID: 889541098