2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Radomyśl Wielki
Dodane 03 maja 2024

Operator linii produkcyjnej - praca od zaraz!

Lokalizacja

Radomyśl Wielki

Pełny etat

Zadania:

  • Obsługa linii produkcyjnej lub maszyny na linii produkcyjnej
  • Kontrola pomiaru produktu zgodnie z obwiązującymi normami

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym/4brygadowym (zmiany: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • Motywacja do nauki i zdobywania nowego doświadczenia w środowisku produkcyjnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, sumienność, rzetelność, dokładność w wykonywanie zleconych zadań

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie premie/dodatki miesięczne
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Bonus za polecenie pracownika do pracy
  • Realna perspektywa zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy w późniejszym okresie
  • Możliwość stabilnego zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • Wsparcie ze strony Manpower na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia (dyżury Konsultanta Manpower na terenie firmy)
  • Sprawna rekrutacja i bezstresowe, profesjonalne wdrożenie – wszystkiego Cię nauczymy
  • Pakiet benefitów dla pracowników Manpower: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego Generali, platformy MyBenefit oraz autorskiego programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych i restauracji
  • Dostęp do darmowej aplikacji mobilnej My Manpower z wieloma przydatnymi funkcjonalnościami dla pracowników

Lokalizacja: Dębica  Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radomyśl Wielki,

Podkarpackie

Dokładna lokalizacja
Podkarpackie, Radomyśl Wielki
ID: 914709776