2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wolbrom
Sandra Maćkowska
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator linii produkcyjnej | Umowa o pracę

Lokalizacja

Wolbrom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, certyfikat nr 5070 w chwili obecnej dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Wolbrom (małopolskie)

Kogo szukamy:

  • Osób dokładnych w wykonywaniu obowiązków;
  • Posiadających zdolności manualne
  • Gotowych do podjęcia pracy nawet od zaraz;
  • Chętnych do pracy również w godzinach nocnych;

Jeśli nie masz doświadczenia zawodowego i szukasz swojej pierwszej pracy - APLIKUJ - wszystkiego nauczysz się od podstaw :)

Zadania na stanowisku:

  • Bieżąca obsługa maszyn produkcyjnych - prace manualne;
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej;
  • Wizualna kontrola jakości.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy (pełny ZUS, płatny urlop);
  • Godziny pracy w systemie III zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
  • Pracę od poniedziałku do piątku -  WOLNE WEEKENDY
  • Możliwość wypracowania nadgodzin w soboty - DODATKOWO PŁATNE +100%
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wolbrom,

Małopolskie

Małopolskie, Wolbrom
ID: 912944808