2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kolonia Lesznowola
Dodane Dzisiaj o 08:09

Operator Linii SMT

Lokalizacja

Kolonia Lesznowola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

- Obsługa oraz nadzór na powierzonymi maszynami i urządzeniami na dziale SMT,

- Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją produkcyjną oraz obowiązującymi normami jakości

- Oznaczanie i zgłaszanie nieprawidłowości produkcyjnych,

- Wykonywanie bieżących zadań związanych z funkcjonowaniem działu

- Usuwanie drobnych awarii powstałych w procesie produkcji,

- Kontrolowanie i rejestrowanie parametrów procesu,

Nasze Wymagania:

- Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe (elektronik, elektryk)

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-  Mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej

- Umiejętność identyfikacji komponentów elektronicznych

- Znajomość obsługi maszyn do montażu automatycznego będzie atutem

- Znajomość języka angielskiego

- Znajomość pakietu MS Office;

- Kreatywność, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracęw stabilnej i stale rozwijającej się firmie

- Szkolenia podnoszące kwalifikacje

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Pakiet benefitów (opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty sportowej)

Lokalizacja

Kolonia Lesznowola,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kolonia Lesznowola
ID: 910486893