2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Żary
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator linii tłoczenia / Оператор лінії чеканки

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Poli- Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. jest jednym z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC. Istnieje już ponad 30 lat stale umacniając swoją pozycję na rynku. Wysoka jakość produktów to efekt doskonale zarządzanej firmy dobrze wykształconych pracowników i sztabu specjalistów oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego.

Oferujemy / ми пропонуємо :

·    szkolenia / навчання,

·    umowę o pracę / контракт з найму,

·    możliwość dofinansowania dalszego kształcenia / можливість співфінансування подальшого навчання,

·    pracę od zaraz /працювати негайно .

Zakres zadań /Діапазон завдань :

·      nadzór i obsługa maszyn / нагляд і експлуатація машин .

Wymagania / Вимоги :

·     wykształcenie min. zawodowe / мінімальна освіта професійний ,

·     mile widziane doświadczenie w produkcji / бажано досвід виробництва ,

·     gotowość do pracy w systemie zmianowym / готовність працювати позмінно.

Zgłoszenia powinny zawierać CV oraz list motywacyjny. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. w Żarach /kontakt z Inspektorem Ochrony Danych / moich danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym oraz CV, liście motywacyjnym oraz we wszystkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej  w celu uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. w Żarach w okresie 1 roku od momentu przesłania dokumentów aplikacyjnych.

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 483106330