2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Murowana Goślina
Dodane 03 kwietnia 2024

Operator malowarki drogowej, malarz drogowy, monter oznakowania

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Murowana Goślina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma "BDT - Budownictwo Drogownictwo Transport" z siedzibą w Murowanej Goślinie poszukuje:

Stanowisko: Operator malowarki drogowej, monter oznakowania poziomego

Opis stanowiska:

  • obsługa malowarki drogowej - do oznakowania poziomego

  • wykonanie oznakowania poziomego metodą cienkowarstwową i grubowarstwową

    Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane C, B+E,T)

  • umiejętność obsługi malowarek drogowych i ich konserwacji

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • umiejętność czytania projektów Stałej oraz Tymczasowej Organizacji Ruchu

  • Odpowiedzialność, Samodzielność, Zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - w zależności od doświadczenia, umiejętności

  • Premie - np. na akord

  • Elastyczne godziny pracy

  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia - zdobycie uprawnień na sprzęty drogowe

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.F

Lokalizacja

Murowana Goślina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Murowana Goślina
ID: 657438083