2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Bałuty
Dodane 21 maja 2024

Operator Maszyn/5000 brutto + dodatki +premie

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Rekrutacyjna poszukuje kandydatów do pracy w zakładzie produkcyjnym na Nowym Józefowie.

  • Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy z podstawą 5000 zł brutto

  • dodatek zmianowy, premie frekwencyjne, oraz roczne

  • dofinansowanie do posiłków

  • kartę Multisport

  • opiekę medyczną

  • okazjonalne karty podarunkowe

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn : zasypywanie zasobników, ustawianie parametrów pracy maszyn

  • kontrola pracy maszyny

  • bieżąca obsługa produkcji

  • kontrola jakości wytwarzanych towarów,

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn produkcyjnych,

    • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą olx.pl

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 918660750