2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Września
Dodane 05 kwietnia 2024

Operator maszyn/ Оператор на виробництві

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 14 krajach Europy.

Dla firmy produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres zadań:

  • obsługa maszyn będących częścią linii produkcyjnej,

  • przygotowywanie materiałów do produkcji,

  • czyszczenie i konserwacja urządzeń,

  • kontrola jakości folii.

Обов'язки:

  • поточне технічне обслуговування машин на виробничій лінії (екструдери, машини для лиття під тиском),

  • допоміжні роботи при зміні обладнання, обслуговуванні та очищенні форм,

  • підбір деталей, огляд, сортування та пакування,

  • дотримання процедур якості та охорони праці та безпеки праці,

  • підтримування порядку на робочому місці.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do pracy zmianowej,

  • niewymagane doświadczenie.

Вимагання:

  • мануальні здібності;

  • вміння працювати в команді;

  • пунктуальність та відповідальність;

  • готовність до позмінної роботи;

  • знання польської або англійської мови буде перевагою;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

  • pracę w systemie: 3 dni pracy, 3 dni wolne,

  • możliwość pracy w rozwijającej się firmie i międzynarodowym środowisku.

Ми пропонуємо:

  • робота на підприємстві з сучасним обладнанням;

  • працевлаштування на офіційних умовах, згідно з польським законодавством (Umowa o pace tymczasowa);

  • виплата заробітної плати до 10 числа наступного місяця;

  • медичне страхування;

  • постійна підтримка з боку компанії Trenkwalder

  • працедавець надає спецодяг

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 901026036