2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Chorzów
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator maszyn

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma IZOBLOK S.A., lider europejskiego rynku przetwórstwa polipropylenu spienionego na rzecz branży motoryzacyjnej, posiadająca swoje zakłady produkcyjne w Polsce i w Niemczech poszukuje:

Operatora maszyn

Miejsce pracy: Chorzów

Nr ref: OM/10

Opis stanowiska:

• Bieżąca obsługa wtryskarek i urządzeń peryferyjnych

• Wizualna kontrola produkowanych części

• Usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń

• Demontaż i montaż form oraz ich konserwacja

• Prace ślusarskie

• Ścisła współpraca z działem magazynu, utrzymania ruchu i narzędziowni

Oczekiwania:

• Znajomość obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych

• Doświadczenie w pracach ślusarskich i przy obsłudze maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym mile widziane

• Umiejętność dokonywania wizualnej oceny jakości wyrobów

• Wykształcenie min. zawodowe

• Otwartość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna + premia absencyjna, roczna, świąteczna, wczasy pod gruszą + dodatek do pracy w systemie 4-brygadowym

• Karta sportowa Multisport i opieka medyczna

• Możliwość rozwoju w różnych obszarach firmy

• Pracę na rzecz firmy, której klientami są tak prestiżowi producenci jak: Jaguar, Land Rover, Mercedes czy Volkswagen

Prześlij do nas swoje CV dołączając je poniżej i klikając w przycisk "wyślij". Możesz również dostarczyć swoje CV na adres: IZOBLOK S.A. ul. Legnicka 15 41-503 Chorzów

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 458068165