2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Strzelce Opolskie
Dodane 09 maja 2024

Operator maszyn - bez doświadczenia

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla firmy z branży motoryzacyjnej Prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko: Operator Maszyn

Miejsce pracy: Ujazd (Bezpłatny transport na 3 zmiany produkcyjne z Kędzierzyna Koźla, Zdzieszowic, Zawadzkiego, Strzelec Opolskich, Toszka oraz Osieka)

System pracy: 3 zmiany

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Monitorowanie jakości wykonanych części.

  • Regularne przeprowadzanie pomiarów jakości.

  • Identyfikowanie i eliminowanie defektów jakościowych.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość obsługi komputera

  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy

OFERUJEMY

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego,

  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu prywatnej opieki medycznej, nauka języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej), dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie, bezpłatny transport

  • Premia świąteczna, premie za wyniki, dodatek zmianowy

  • 25 minut przerwy wliczone w czas pracy

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 917159690