2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Jerutki
Dodane 17 maja 2024

Operator maszyn budowlanych

Wynagrodzenie

25 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jerutki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizującą się w pracach ziemnych. Nasza firma od lat cieszy się zaufaniem klientów dzięki wysokiej jakości wykonywanych prac oraz profesjonalizmowi. Obecnie, w związku z poszerzeniem zakresu prac naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu operatora maszyn budowlanych z kat. B.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac ziemnych, w tym wykopów, niwelacji terenu oraz przygotowywania podłoża

  • Załadunek i rozładunek materiałów budowlanych

  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych maszyn oraz ich konserwacja

  • Zgłaszanie usterek oraz współpraca z działem technicznym w celu ich naprawy

  • Przestrzeganie przepisów BHP i dbanie o bezpieczeństwo na placu budowy

Wymagania:

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu prac

  • Umiejętność pracy w zespole jak również samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt

  • Prawo jazdy kat. B

  • Prawo jazdy kat. C – będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy na danym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole

Jeśli uważasz, że jest to praca dla Ciebie, prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 602 746 342.

Dołącz do naszego zespołu!

Roboty ziemne, usługi koparko-ładowarką Jerzy Cudnoch

Lokalizacja

Jerutki,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Jerutki
ID: 918944275