2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Koźmin Wielkopolski
Dodane 12 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC

Lokalizacja

Koźmin Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PPHU Zbigniew Szyszka jest firmą specjalizującą się w produkcji konstrukcji stalowych i kabin ciągnikowych. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko operatora maszyn CNC.

Obowiązki:

-programowanie i obsługa maszyny CNC

-realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną

-nadzór nad prawidłowym działaniem maszyny

-dokonywanie pomiarów wyprodukowanych elementów

-kontrola jakości wykonywanych produktów

Wymagania:

-doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC min. 1 rok

-znajomość rysunku technicznego i systemu sterowania

-zaangażowanie i odpowiedzialne podejście do wykonywania zadań

-samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie

-atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Lokalizacja

Koźmin Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koźmin Wielkopolski
ID: 682853186