2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Szydłowiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator maszyn CNC

Wynagrodzenie

4 580 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szydłowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oventrop należy do ścisłej czołówki europejskich producentów armatury , regulatorów i systemów do domowej techniki instalacyjnej. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy z siedzibą w Szydłowcu szukamy  pracowników na stanowisko „Operator CNC”.

Operator CNC (Tokarki/Frezarki)  – możliwość przyuczenia do zawodu

Zadania:

·        Przygotowanie obrabiarki CNC do produkcji części w oparciu o dokumentację technologiczną,

·        Produkowanie części zgodnie z rysunkiem technicznym,

·        Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym od pon. do piątku

·        Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac

·        Wykonywanie czynności obsługowych TPM, 5S

Mile widziane :

• Znajomości rysunku technicznego,

• Znajomości narzędzi pomiarowych i skrawających,

• Doświadczenie na stanowisku operator CNC

• Znajomość jednego z systemów sterowania : Sinumerik, Fanuc,Heidenhain

Oferujemy :

·        Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) oraz korzystne warunki pracy,

·        Możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego rozwoju,

·        Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz stażu pracy + premia regulaminowa

·        Terminowe wynagrodzenia

·        Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

·        Praca w świeżo wyremontowanym zakładzie

·        Nowoczesne zaplecze technologiczne

·        Przyjazną atmosferę pracy w świeżo budowanym zespole

Wynagrodzenie, jak i zakres obowiązków uzależnione jest od umiejętności. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Szydłowiec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Szydłowiec
ID: 732174650